25 October 2009

اولیاءدم مرحوم مسعود روزبهانی با گذشت از قصاص، به موکلم آقای مصطفی نقدی جان دوباره بخشیدندمصطفی نقدی در روز هجدهم مهرماه سال 1383 در یک درگیری ناخواسته و به صورت اتفاقی و به صورت غیر عمو مرحوم مسعود روزبهانی را به قتل می ساند. شعبه 74 دادگاه کیفری استان تهران در تاریخ 9/12/1383 حکم به قصاص نفس مصطفی را صادر و این حکم توسط شعبه 33 دیوانعالی کشور تایید می گردد. مصطفی پس از بازداشت در کانون اصلاح و تربیت نگهداری شده و به دلیل رفتار نیکو و پسندیده ای که داشت با توجه به رسیدن سنش به 18 سالگی در کانون اصلاح و تربیت می ماند. مسئولین کانون اصلاح و تربیت تلاشهای بسیاری می نمایند تا مصطفی از مرگ نجات یابد در این راستا قاضی جابری نیز بسیار تلاش می کند تا مصطفی را نجات دهد. در نهایت با جمع آوری دیه توسط افراد نیکوکار روز گذشته اولیاءدم مراتب رضایت و عفو از قصاص را اعلام می نمایند.

مصطفی نیز به جامعه باز می گردد.

رفتن بهنود شجاعی تاثیر بسیاری بر افکار عموم و خانواده ها گذارد و امیدوارم با کمک خیرین دیگر نوجوانان نیز از مرگ نجات یابند
.

1 comment:

  1. سلام
    ما میخایم برای تشکر از این خانواده بزرگوار کارت تشکر و گل بفرستیم. آیا امکانش هست برای شما که آدرس پستی شون رو برای ما ایی میل کنید؟

    ممنون

    Lavin.rebin@gmail.com

    ReplyDelete